Daugavpilī seminārs par valsts un privāto partnerību07/06/07

7. un 8. jūnijā Daugavpilī notiek seminārs „Valsts un privātā partnerība”, kuru rīko Eiropas Komisija (TAIEX) sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi, informē Daugavpils pilsētas domes Pilsētas attīstības departamenta Investīciju un komercnodaļas vadītāja Inna Kukare. Semināra mērķis ir iepazīstināt ar valsts un privātās partnerības (VPP) iespēju pielietošanu un līdzšinējo pieredzi Eiropā un Latvijā.

Šobrīd Eiropas Savienībā VPP plaši tiek izmantota visdažādāko sabiedriskās infrastruktūras projektu realizācijā. „Eiropas valstu pieredze liecina, ka partnerība starp publisko un privāto sektoru ļāvusi realizēties lielam skaitam infrastruktūras projektu, kuri savādāk vai nu netiktu realizēti vispār, vai kuriem ļoti ilgi nāktos gaidīt finansējumu,” stāsta Daugavpils domes Pilsētas attīstības departamenta vadītāja Inga Goldberga. Tāpēc jānovērtē iespējas un ieguvumi, ko VPP izmantošana var dot valsts ekonomikai kopumā.

„Tomēr ļoti zemā aktivitāte VPP sektorā parāda nepieciešamību papildus informēt, kā darbojas valsts un privātās sadarbības modelis un kā to izmantot, lai labāk realizētu dažādus projektus,” piebilst I.Goldberga.

Seminārs „Valsts un privātā partnerība” notiek Daugavpils pilsētas mārketinga stratēģijas aktivitāšu ietvaros un tajā plaši pārstāvēti valsts, pašvaldību un privātie sektori, piedalās eksperti no Vācijas un Itālijas, LR Ekonomikas ministrijas, Daugavpils domes un komercbankām. Seminārs notiek viesnīcā „Park Hotel Latgola” (Ģimnāzijas ielā 46).Informāciju sagatavoja:

Viesturs Rencis,

kompānijas „13.STĀVS” projektu vadītājs

+371 654 21243Papildus informācija:

Inna Kukare,

Daugavpils pilsētas domes

Pilsētas attīstības departamenta

Investīciju un komercnodaļas vadītāja

+371 654 04392

Автор: Daugavpils

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha